• 5 czerwca 2013 r. wybraliśmy się na wycieczkę do skansenu w Kawęczynie. Mogliśmy sprawdzić, jak dawniej wyglądało życie na wsi. Pomagaliśmy upiec chleb, jechaliśmy wozem zaprzężonym w konie, oglądaliśmy stare, wiejskie budynki: domy, stodoły, wiatrak, kuźnię, spacerowaliśmy
    Relacja 2013-07-03, 14:47 | autor: Urszula Chaber
    Relacja 2013-06-09, 16:33 | autor: Urszula Chaber
  • W kwietniu dzieci z grup I i II odwiedziły bibliotekę publiczną. Mogły tam zapoznać się z różnego rodzaju książkami oraz dowiedzieć się, jak należy o nie dbać. W późniejszych dniach wiele dzieci poprosiło rodziców o zapisanie ich do biblioteki.
    Relacja 2013-06-09, 16:23 | autor: Urszula Chaber
  • W marcu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców o tematyce wielkanocnej. Każdy chętny rodzic mógł zobaczyć jak wyglądają codzienne zajęcia prowadzone przez nauczycielki w naszym przedszkolu oraz przygotować wspólnie z dziećmi ozdoby
    Relacja 2013-06-09, 16:05 | autor: Urszula Chaber
  • 21 marca 2013 roku dzieci z naszego przedszkola powitały wiosnę. Co prawda towarzyszyła nam jeszcze zimowa, śnieżna pogoda, ale wszyscy mocno wierzyli, że gorące okrzyki przepędzą zimę symbolizowaną przez Marzannę i wreszcie zrobi się ciepło.
    Relacja 2013-06-09, 15:57 | autor: Urszula Chaber