Relacja 2013-06-09, 16:33 | autor: Urszula Chaber
  • W kwietniu dzieci z grup I i II odwiedziły bibliotekę publiczną. Mogły tam zapoznać się z różnego rodzaju książkami oraz dowiedzieć się, jak należy o nie dbać. W późniejszych dniach wiele dzieci poprosiło rodziców o zapisanie ich do biblioteki.
    Relacja 2013-06-09, 16:23 | autor: Urszula Chaber
  • W marcu w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców o tematyce wielkanocnej. Każdy chętny rodzic mógł zobaczyć jak wyglądają codzienne zajęcia prowadzone przez nauczycielki w naszym przedszkolu oraz przygotować wspólnie z dziećmi ozdoby
    Relacja 2013-06-09, 16:05 | autor: Urszula Chaber
  • 21 marca 2013 roku dzieci z naszego przedszkola powitały wiosnę. Co prawda towarzyszyła nam jeszcze zimowa, śnieżna pogoda, ale wszyscy mocno wierzyli, że gorące okrzyki przepędzą zimę symbolizowaną przez Marzannę i wreszcie zrobi się ciepło.
    Relacja 2013-06-09, 15:57 | autor: Urszula Chaber
  • Dzieci z naszego przedszkola wiedzą, że dbanie o zęby jest bardzo ważne. Młodsze grupy gościły panie z gabinetu stomatologicznego, które tłumaczyły, co jest dobre, a co złe dla zębów. Starsze przedszkolaki odwiedziły gabinet stomatologiczny i mogły skontrolować
    Relacja 2013-06-09, 15:42 | autor: Urszula Chaber