• W dniu 10.11. mieliśmy zaszczyt spotkać się z polskim duchownym rzymskokatolickim , doktorem habilitowanym nauk teologicznych, biskupem warszawskim Rafałem Maciejem Markowskim. Spotkanie uświetnił patriotyczny występ dzieci.
    Komunikat 2017-11-15, 21:35 | autor: Dominika Cibicka
  • 8 listopada dzieci z grupy „Gwiazdeczki” wybrały się na wycieczkę do sklepu ogrodniczego w Głoskowie. Przedszkolaki zostały zapoznane z pracami związanymi z uprawą roślin ogrodniczych, stosowanymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Aktywnie uczestniczyły
    Relacja 2017-11-09, 18:55 | autor: Magdalena Kisiel
  • W dniu 7 listopada dzieci z grupy „Gwiazdeczki” oraz „Smerfy” spotkały się z Panią Joanną Sawicką, lekarzem weterynarii. Celem spotkania z Panią doktor było poznanie pracy weterynarza i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnacji o swoje pupile.
    Relacja 2017-11-09, 18:54 | autor: Magdalena Kisiel
  • W dniu 6 listopada dzieci z grupy „Gwiazdeczki” udały się do biblioteki na zajęcia przyrodnicze pt. „Rośliny” poprowadzone przez Panią z Fundacji Edukacji Międzykulturowej. Uczestniczyły one w zabawie sensorycznej, podczas której za pomocą dotyku
    Relacja 2017-11-09, 18:51 | autor: Magdalena Kisiel
  • 31 października grupy Smerfy i Gwiazdeczki wzięły udział w autorskim spotkaniu z panem Janem Siwkiem w Bibliotece Publicznej - Filia Głosków. Dzieci wysłuchały wielu wierszy napisanych przez pana Jana, rozwiązywały zagadki oraz tworzyły rymy poznając pracę poety.
    Relacja 2017-11-02, 22:00 | autor: Urszula Chaber