• W dniu 7 listopada dzieci z grupy „Gwiazdeczki” oraz „Smerfy” spotkały się z Panią Joanną Sawicką, lekarzem weterynarii. Celem spotkania z Panią doktor było poznanie pracy weterynarza i zdobycie wiedzy na temat dbania i pielęgnacji o swoje pupile.
    Relacja 2017-11-09, 18:54 | autor: Magdalena Kisiel
  • W dniu 6 listopada dzieci z grupy „Gwiazdeczki” udały się do biblioteki na zajęcia przyrodnicze pt. „Rośliny” poprowadzone przez Panią z Fundacji Edukacji Międzykulturowej. Uczestniczyły one w zabawie sensorycznej, podczas której za pomocą dotyku
    Relacja 2017-11-09, 18:51 | autor: Magdalena Kisiel
  • 31 października grupy Smerfy i Gwiazdeczki wzięły udział w autorskim spotkaniu z panem Janem Siwkiem w Bibliotece Publicznej - Filia Głosków. Dzieci wysłuchały wielu wierszy napisanych przez pana Jana, rozwiązywały zagadki oraz tworzyły rymy poznając pracę poety.
    Relacja 2017-11-02, 22:00 | autor: Urszula Chaber
  • Dziękujemy Rodzicom za aktywny udział w zajęciach kulinarnych, które odbyły się 20 października w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że wspólne gotowanie, również w przyszłości, pozwoli Państwu spędzać przyjemnie czas z dziećmi.
    Relacja 2017-10-23, 18:54 | autor: Urszula Chaber
  • 28 września w godzinach porannych odbyła się w naszym przedszkolu próbna ewakuacja. Dzieci ze wszystkich grup zostały wcześniej zaznajomione przez nauczycielki z zasadami prawidłowej ewakuacji, sygnałami dźwiękowymi oraz sposobami reakcji na nie. Ewakuacja wszystkich
    Relacja 2017-09-28, 16:20 | autor: Urszula Chaber