• 31 października grupy Smerfy i Gwiazdeczki wzięły udział w autorskim spotkaniu z panem Janem Siwkiem w Bibliotece Publicznej - Filia Głosków. Dzieci wysłuchały wielu wierszy napisanych przez pana Jana, rozwiązywały zagadki oraz tworzyły rymy poznając pracę poety.
    Relacja 2017-11-02, 22:00 | autor: Urszula Chaber
  • Dziękujemy Rodzicom za aktywny udział w zajęciach kulinarnych, które odbyły się 20 października w naszym przedszkolu. Mamy nadzieję, że wspólne gotowanie, również w przyszłości, pozwoli Państwu spędzać przyjemnie czas z dziećmi.
    Relacja 2017-10-23, 18:54 | autor: Urszula Chaber
  • 28 września w godzinach porannych odbyła się w naszym przedszkolu próbna ewakuacja. Dzieci ze wszystkich grup zostały wcześniej zaznajomione przez nauczycielki z zasadami prawidłowej ewakuacji, sygnałami dźwiękowymi oraz sposobami reakcji na nie. Ewakuacja wszystkich
    Relacja 2017-09-28, 16:20 | autor: Urszula Chaber
  • 20 czerwca odbyło się rozstrzygnięcie akcji "Czytam książki", zorganizowanej przez nasze przedszkole wspólnie z Biblioteką Publiczną. Wyniki akcji: 1 miejsce - Dorota Witkowska i Karol Witkowski 2 miejsce - Tomasz Perkowski Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim
    Relacja 2017-06-26, 19:08 | autor: Urszula Chaber
  • 13 czerwca odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców. Dziękujemy Rodzicom za dostarczenie pysznych, domowych ciast i innych łakoci oraz za organizacje tego spotkania.
    Relacja 2017-06-14, 09:06 | autor: Urszula Chaber